VAG Maszewo

VAG Maszewo

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-12-16 11:58:20

 GrigorVR6

Bobas

9745900
Skąd: Maszewo
Zarejestrowany: 2012-11-12
Posty: 6
Punktów :   

Zegary z MK4 do polo 6N

Panowie orientujecie się czy będą pasowały?bo z golfa ładniejsze przynajmniej kolorystycznie

Offline

 

#2 2013-05-08 09:28:52

rikuelle

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-11
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zegary z MK4 do polo 6N

xXxXxXx napisał:

Powitać
Zegarki zmienione. Zakupiłem licznik od golf 4 1j0 919 860 Motometer. Obudowa nie jest całkowicie kompatybilna jakby mogło się wydawać. Całe szczęście to co widać i mamy przed oczami można dopasować tak żeby miało to ręce i nogi. Tylna część nie pasowała za cholerę... Kontrolka świateł drogowych w liczniku od golfa jest niżej niż w polo więc widać tylko jej połowę. Ale nie ma rzeczy niemożliwych Gdy zaciąga się ręczny uaktywnia się alarm (czerwony migający wykrzyknik oraz sygnał dźwiękowy). Trzeba rozłączyć czujnik poziomu płynu hamulcowego z ręcznym. Obydwa czujniki są sterowane masą więc nie ma problemu. Teraz mam 2 oddzielne. Pokrętła o resetowania przebiegu i nastawiania godziny są krótsze, pasują od Polo. Wskaźnik prędkości wskazuje prędkość praktycznie rzeczywistą (mierzone GPS) podczas gdy w oryginale zawyżał o jakieś kilka km/h. Próbowałem przekodować ale nie przyjmuję nowej wartości. Obrotomierz mniej więcej ok. Wskaźnik poziomu paliwa oraz temperatury chłodziwa prawdopodobnie ok. Immo - wylutowałem diodę. A przydało by się całkowicie wyłączyć w zegarach. Kontrolka ładowania, zdarza się zwłaszcza na zimnym gaśnie przy 1500 obr/min. Później już się nie zapala. To tyle tak w skrócie. Miałem jeszcze mały problem z kontrolką świateł drogowych, nie chciała świecić. Okazało się, że ścieżka jest zezarta. Radość z nowych zegarów - bezcenne:) Jeżeli ktoś przez to przechodził i rozwiązał te mankamenty których mi się nie udało niech napisze będę wdzięczny i pozostała rzesza zainteresowanych również.
Pozdro


http://imageshack.us/a/img689/5808/dsc06695pp.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.f1d.pun.pl www.minecraftownia.pun.pl www.tgk.pun.pl www.cartoonnetwork.pun.pl www.upadle666anioly.pun.pl